אליפות נערות ליווי ומכבי חיפה

מכבי חיפה ונערות ליווי

את מה שקרה באותו ערב אף אחד לעולם לא יצליח לשכוח ….

יצאנו בשעת צהריים מוקדמת למשחק של מכבי חיפה… האמת שבהתחלה לא רציתי להצטרף אבל החבר שלי ממש ממש לחץ שיהיה כיף ואחר נלך לשבת באיזה בר נחמד, הרי היינו סגורים בבית יותר משנה בגלל הקורונה הארורה שגרמה לכולנו להרגיש כמו זקנים….

וכך מצאתי את עצמי עם חברה טובה ,חבר שלי ועוד שני חברים נוסעים לכיוון חיפה… בדרך פתאום התחיל לצאת עשן מהרכב , כולנו נבהלנו מאוד… ירדנו מהרכב וראינו שהוא ממש החל לעלות באש, חבר שלי התקשר לחברת הביטוח בכדי לברר מה הוא עושה במצב כזה ואת מי הוא מזמין בכדי שיעזור לנו …. בנתיים יצאנו כולנו לשבת מחוץ לרכב, הוצאנו את כיסאות החוף שהיו וישבנו בצד הדרך, תוך כדי שחבר שלי מברר אני רואה את חברה שלי מתמזמזת על אחד החברים שלו… כמו שאומרים ניצלה את המצב ובמקום לבזבז אנרגיות היא פשוט הוציאה אותם בצורה מצויינת על אחד החברים….

לאחר סיום הבירורים… הבנו שלמגרש כבר לא נצליח להגיע ועד שיגיע חילוץ ייקח עוד הרבה זמן, היינו תקועים באיזור נתניה אז אני הצעתי שנמצא בינתיים מקום נחמד שנוכל לשבת , לראות את המשחק ולהביא אוכל , כולם התלהבו מהרעיון וביקשתי מהחבר השני שלא היה עסוק במיזמוזים שימצא לנו מקום נחמד….

הוא מצא בקלות.. לקחנו מונית אשר הביאה אותנו לדירת גן נחמדה ודיסקרטית ממש כמו דירות דיסקרטיות שמוצאים באתרי סקס שונים… רק מה שהוא לא סיפר לנו שזו באמת דירה דיסקרטית שפוט באותו ערב לא הייתה בשימוש כנראה שכולם יצאו ממנה למשחק…

נכנסו לדירה המדהימה שהייתה מאובזרת מכל טוב, האוכל כבר הגיע וישבנו לראות את המשחק , כמובן שהאלכוהול נשפך לאורך כל המשחק ואז לאחר שריקת הניצחון מצאנו את עצמנו מאוהבים בכולם ונרגשים…

באותו רגע הרגשתי סופר חרמנים והצעתי שנפרוש כולנו לחדר הסמוך שהיה מאובזר בכל טוב .. כמובן שכולם זרמו … לא לפני שהגברים סיפרו על סיפורים שהיו להם עם נערות ליווי בתל אביב, נערות ליווי בקריות וקיוו שהפעם תהיה יותר מוצלחת מהסטוצים שהיו להם בעבר… אמרתי להם שבטוח את החוויה הזו הם לא יישכחו לעולם….

וכך נכנסו כולנו לחדר עם המיטה הענקית….