דירה דיסקרטית ומשגיח הכשרות

דירה דיסקרטית ומשגיח הכשרות

יעקב עובד לפרנסתו, כמשגיח כשרות, בבית אבות בצפון הארץ. הוא נשוי בשידוך, ואב לשלושה ילדים קטנים. אשתו עובדת כגננת בעיר מגוריהם, וכמו מרבית מבני הזרם שלהם, הם חיים בצניעות ומנהלים אורח חיים דתי סטנדרטי. כמובן שבין יתר הדברים וההלכות קיים דבר הנידה החודשי, שהוא פרק הזמן הכי קשה ליעקב במהלך החודש, בו אשתו אסורה לו על פי חוקי הדת, ולזה מתלווה האיסור "לא תשפוך זרעך לשווא"…

יעקב נחשב כחוזר בתשובה, לא תמיד הוא היה דתי חרדי, ההתקרבות שלו לדת החלה לאחר שחרורו מהצבא כחייל קרבי, שם הוא חווה דברים אשר ערערו את חוסנו הנפשי, והוא חיפש תשובות בדת. כמובן שאת בתוליו הוא איבד עוד בנערותו, וההקפדה הזאת על נידה וכדומה הייתה מאד קשה לו.

עם כל אהבתו והערכתו לאשתו, יעקב לא תמיד הצליח להחזיק את עצמו בימי הנידה, ועל מנת שלא לשפוך זרע לבטלה, הוא מצא את עצמו הולך מפעם לפעם אל דירה דיסקרטית, לזונה אשר תספק את דחפיו המיניים לשעה שעתיים ואז יוכל לחזור הביתה.

התאבון המיני שלו לא ידע שובע, והדמיון שלו עבד שעות נוספות. הוא חלם סקס, ולא התבייש לממש את הפנטזיות שלו כל פעם שהגיע לדירה דיסקרטית. רק שם הוא היה מספיק פתוח לתת דרור לעצמו, כי במגזר אליו השתייך סקס נועד בעיקר למצוות פרו ורבו, ומתירנות בסקס לא תמיד התקבלה בעין יפה, אז לרוב רק בדירה דיסקרטית יעקב הרגיש שלם ומסופק לגמרי.

הוא הקפיד ללכת למישהי קבועה, מוודא שלא רואים אותו בכניסה.

בדירה הוא היה חיית מין. בין יתר הדברים שאהב, יעקב התחרמן במיוחד כאשר הבחורה שאיתה שכב הייתה דוחפת לתוכה ויברטור לפני ששכבו, כשהוא יושב על הכורסא מול המיטה ומאונן לעצמו, מביא את עצמו כמעט לסף גמירה לפני שהוא קם, מוציא ממנה את הוויברטור ודוחף את הזין שלו חזק לתוך הבחורה. הוא מצליח להחזיק את עצמו בשליטה כמעט מוחלטת דקות ארוכות, תוך שהוא נכנס ויוצא ממנה בפראות, נאנק ביחד איתה, כשכל הזין שלו בתוכה מרגיש את הרטיבות המטריפה שלה. ואז, אחרי דקות ארוכות, הוא גומר בתוכה בפעם אחת ארוכה. מרגיש את הזרע שלו מתרוקן ממנו לגמרי לתוך גופה.

הוא מתלבש והולך עד הפעם הבאה…