המשך סיפור דירה דיסקרטית בדרך לאליפות

באותו רגע הרגשתי סופר חרמנים והצעתי שנפרוש כולנו לחדר הסמוך שהיה מאובזר בכל טוב .. כמובן שכולם זרמו … לא לפני שהגברים סיפרו על סיפורים שהיו להם עם נערות ליווי בתל אביב, נערות ליווי במרכז וקיוו שהפעם תהיה יותר מוצלחת מהסטוצים שהיו להם בעבר… אמרתי להם שבטוח את החוויה הזו הם לא יישכחו לעולם….

וכך נכנסו כולנו לחדר עם המיטה הענקית….

נעמדנו כולנו סביב המיטה הענקית … ידעתי שאני חייבת לחמם את האווירה אחרת שום דבר לא יזוז…. הורדתי נעליים, עליתי על אמצע המיטה כל זאת לא לפני שסגרתי לכולם את העיניים עם מגבות ידיים קטנות שהיו בחדר האמבטיה….

הראשונים שהורדתי להם את כיסויי העיניים היו החברים של חבר שלי…. התחלתי להוריד את החולצה לאט לאט ובחושניות … אחד מהם ניסה לעזור לי אבל לא נתתי לו במקום זאת הורדתי לו את המכנסיים והשארתי אותו עם התחתונים…. השני לא ניסה וקצת התבייש אז הורדתי לו את החולצה… לאחר מכן הורדתי לחברה שלי את כיסוי העיניים ומשכתי אותה איתי למרכז המיטה ….. הורדתי לה את החולצה וגם היא נשארה רק עם חזייה בשלב הזה הורדתי לחבר שלי את כיסוי העיניים וצירפתי אותו לחגיגה.

בשלב הזה כל אחד הפשיט את זה שהיה לצידו ונשארנו כולנו רק עם תחתונים,…. עצרתי את הכל וביקשתי מכולם שאת כל מה שקרה הערב באותה דירה דיסקרטית מטריפה … נשמור כאן ולא נספר לעולם…. הרגשתי כמו נערת ליווי מקצועית !

ואז החלה החגיגה האמיתית…. נשארנו ערומים כל אחד מצץ לשני את הזין ואת הכוס היו שם כניסות מטורפות לחורים שלא ידענו שקיימים… הגענו לאורגזמות מטורפות יותר מאשר מראים בסרטים הכחולים הנועזים ביותר….. לאחר שעתיים של טירוף… מצאנו את עצמנו שוכבים במיטה רעבים בטירוף…. וצמאים עוד יותר….

החלטנו להתלבש ולצאת לסניף המקדונלדס שהיה ממש קרוב לדירה הדיסקרטית כנראה בכוונה כי אחרי כזאת פעילות גופנית מטורפת…. חייבים אוכל ושתיה ובדחיפות, הזמנו 10 מנות מטורפות… אכלנו בטירוף וכמובן עזרנו אחר לשני לאכול…. והמבין יבין….

את אותו ערב האליפות לא נשכח לעולם….. גם של מכבי חיפה… וגם אליפות האורגזמות המטורפת…

רוצים לקרוא עוד סיפורי מטריפים מזמנים להכנס לקישור הבא :

סקס אדיר