סאדו בדירה דיסקרטית

סאדו בדירה דיסקרטית

עומרי אוהב סקס קשוח, הסקס הרגיל משעמם אותו למוות, ואם הוא לא מוצא בת זוג מתאימה שתזרום אתו בסקס קשוח, הוא פשוט ילך למישהי בתוך דירה דיסקרטית, ותמורת הסכום המתאים הוא יקבל את מבוקשו.

את אהבתו לסאדו גילה עומרי במסיבת טבע בהודו, בטיול של אחרי צבא, שם הוא נחשף לסקס שכלל קשירות, הצלפות, משחקי אונס והשפלות במהלך הזיון, ופתאום הוא מצא את עצמו מתעורר מינית וגומר תוך שניות רק ממה שראה. במהלך הטיול הוא התנסה בסאדו באיזו דירה דיסקרטית בדלהי, והתאהב בסקס הקשוח והברוטלי הזה. הסאדו, מן הסתם, הוא דו כיווני, ועומרי נהנה גם כשהרגיש כאב בפי הטבעת מדילדו שדחפו לו בברוטליות.

כשחזר לארץ, כבר נדבק בחיידק הסאדו, וידע שישיג אותו כמעט תמיד רק עם בחורות שיעבדו בסקס בדירה דיסקרטית זו או אחרת.

באחת הפעמים, לאחר תיאום הגעה, והגדרה מדויקת מבחינתו לסוג הסקס שהוא רוצה, הוא הגיע לדירה דיסקרטית, לא לפני שהוא אמר לאותה בחורה שהוא במצב רוח לסקס קשוח ופראי מאוד, ומבחינתו שתכין את עצמה לכאב ולהכאיב לו באותה מידה. במקרה הוא נפל על סדיסטית לא קטנה, אשר הכינה לו את ההפתעה של החיים שלו…

ימית, הבחורה שדיבר איתה, הכינה את הדירה לקראת הגעתו של עומרי, היא הוציאה את כל האביזרים הכוללים חגורות, שרשראות קשירה, דילדואים למיניהם, ועוד כהנה וכהנה אביזרי עזר.

היא קיבלה אותו לבושה בבגדי עור שחורים וצמודים לגופה, עם שוט בידה, ומייד כשסגר את הדלת אחריו, הצליפה בגבו בחוזקה. הוא נרתע מייד וחייך לעצמו בסיפוק, היא ידעה את העבודה… היא כרכה סביב צווארו את השוט, ומשכה אותו כמו כלבלב כנוע אחריה לחדר השינה.

הוא הפשיט את ימית בגסות, קורע מעליה את הבגדים ואונס אותה באכזריות. היא החזירה לו באותה מטבע, והחדירה לגופו דילדו עמוק לפי הטבעת. הכאב ההדדי שחשו רק הגביר את עוצמת התשוקה ואת עוצמת הסקס שלהם, שהלך ונהיה אלים יותר ויותר.

לא היה חור בגופם שלא הוחדר לתוכו אביזר, יד, דילדו וכדומה.

לא נשאר חלק בגוף שלא חטף.

כשהם סיימו הם היו תשושים מעייפות, וכואבים בכל חלקי גופם, אולם הסיפוק…